سه‌شنبه 29 مهر 1399   18:27:55
شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): زمینه‌سازی برای مشارکت عادلانه عرضه‌کنندگان فناوری در صنعت نفتشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): زمینه‌سازی برای مشارکت عادلانه عرضه‌کنندگان فناوری در صنعت نفت
مدیرکل امور پژوهش وزارت نفت، ایجاد زمینه مشارکت عادلانه همه عرضه‌کنندگان فناوری را در قالب زیست‌بوم فناوری صنعت نفت، از مهم‌ترین مزیت‌های ابلاغ نظام جدید پژوهش، فناوری و تجاری‌سازی وزارت نفت عنوان کرد.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): مصرف بیش از ۱۰۴ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در کشورشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): مصرف بیش از ۱۰۴ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در کشور
سرپرست مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از مصرف بیش از ۱۰۴ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در کشور در نیمه نخست امسال خبر داد.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): تحقق ۹۹ درصدی برداشت تکلیفی گاز از پارس جنوبیشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): تحقق ۹۹ درصدی برداشت تکلیفی گاز از پارس جنوبی
معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از تحقق ۹۹ درصدی برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی براساس برنامه تکلیفی وزارت نفت خبر داد.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): انتقال سیال با راهکار ابداعی ملی حفاری در نفت‌شهرشبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): انتقال سیال با راهکار ابداعی ملی حفاری در نفت‌شهر
کارکنان عملیاتی و سیالات شرکت ملی حفاری ایران برای حفاظت محیط زیست، کاهش هزینه‌ها و شتاب‌بخشی در حفاری، با کاربست راهکار ابداعی نسبت به انتقال سیال از یک دکل حفاری به دستگاه دیگر اقدام کردند.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): نخستین قرارداد واگذاری لیسانس ایرانی MTP امضا می‌شود.شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): نخستین قرارداد واگذاری لیسانس ایرانی MTP امضا می‌شود.
مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از امضای قرارداد واگذاری لیسانس، اسناد مهندسی فرآیندی و مهندسی پایه طرح تولید پروپیلن از متانول با ظرفیت سالانه ۱۲۰ هزار تن میان این شرکت و پتروشیمی فاتح کیمیا در روز پنجشنبه (سوم مهرماه) خبر داد.

پايگاه اطلاع رساني وزارت نفت وزیر نفت راهبردهای صنعت نفت در حوزه زنان و خانواده را ابلاغ کرد.
وزیر نفت راهبردهای صنعت نفت برای ارتقای جایگاه زنان، توسعه مشارکت آنها و حمایت از بنیان خانواده را ابلاغ کرد.

پايگاه اطلاع رساني وزارت نفت طرح جامع انرژی باید در دستور کار بخش‌های مرتبط قرار گیرد.
رئیس‌جمهوری ضمن ارزشمند دانستن تدوین طرح جامع انرژی کشور و تاکید بر شتاب در روند نهایی شدن آن، اظهار کرد: این طرح به عنوان راهبرد اصلی در حوزه انرژی باید در دستور کار بخش‌های مرتبط قرار گیرد.

شبكه اطلاع رساني نفت و انرژي (شانا): زمینه‌سازی برای مشارکت عادلانه عرضه‌کنندگان فناوری در صنعت نفتلزوم تشدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات صنعت نفت
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت درباره تشدید شیوع ویروس کرونا در کشور به ویژه در استان‌های تهران و خوزستان هشدار داد و گفت: به‌منظور پیشگیری از ابتلا پیشنهاد می‌شود استفاده از ظرفیت دورکاری کارکنان، کاهش ماموریت‌های اداری، برگزاری نشست‌ها به صورت ویدئوکنفرانس، تعدیل محیط‌های کاری با تراکم بیش از ۱۰ نفر، رعایت فاصله یک‌متری میان کارکنان و تهویه مستمر هوا در فضاهای کاری در ادارات و زیرمجموعه‌های صنعت نفت که اکنون نیز اجرا می شود بیش از گذشته مدنظر قرار گیرد.

12345678910...>>>
نسخه قابل چاپ